Ota yhteyttä

Toimisto, varasto ja tuotanto


Toimipisteemme sijaitsee Liedossa, Tuulissuon teollisuusalueella.

Myynti:    +358 10 339 7110
Varasto:   +358 10 339 7111
Email:       info@booth.fi
Osoite:     Vakiotie 4, 21420 Lieto, Suomi

Verkkolaskuosoite: 003725164781
Operaattori: Liaison Technologies Oy

Paperilaskut: Booth Group Oy, Ostolaskut, PL 55, 20811 Turku, Suomi

Henkilökunta

 

Myynti

Jani Rokala

CEO, Sales / Partner
jani.rokala@booth.fi
+358 400 856 329

Esa Mattsson

Sales
esa.mattsson@booth.fi
+358 44 307 1071

Suunnittelu ja projektinhallinta

Timo Santi

Technology Director / Partner
timo.santi@booth.fi
+358 400 425 488

Ida Ruohomäki

Event Coordinator
ida.ruohomaki@booth.fi
+358 50 511 9144

Tuotanto ja varasto

Patrik Gröndahl

Production Manager / Partner
patrik.grondahl@booth.fi
+358 40 533 0726

Mikko Gröndahl

Warehouse / Production
mikko.grondahl@booth.fi
‭+358 40 093 9047‬

 

Jani Palokangas

Sales
jani.palokangas@booth.fi
+358 50 467 5178

 

 

 

 

Andreas Lahtivuori

Project Manager
andreas.lahtivuori@booth.fi
+358 40 586 3404

Maria Mäkimattila

Project Manager
maria.makimattila@booth.fi
+358 400 539 333

 

Teemu Silmu

Warehouse / Production
teemu.silmu@booth.fi
+358 50 469 9129

Lähetä viesti